
Zonnezeilen, som mäter 2 x 3 meter, har en snygg rektangulär design i en klassisk krämfärg, vilket gör den till ett mångsidigt och elegant tillskott till vilken utomhusyta som helst.
Tillverkad av högdensitetspolyeten-tyg, den erbjuder ett fantastiskt UV-skydd för att skydda mot skadliga solstrålar och ser till att det blir en sval och bekväm miljö.
Lätt att installera med integrerade D-ringar i rostfritt stål kan den enkelt fästas på stolpar, väggar eller träd och anpassar sig smidigt till olika uppsättningar.
Oavsett om det handlar om att ge skugga i trädgården eller skapa en mysig hörna på uteplatsen, är den här hållbara skuggseglet en praktisk och stilren lösning för att förbättra din utomhusupplevelse.
| varumärke | Perel |
| Modell | GSS4320CR |
| Primära färger | Vit |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 37 cm |
| Bredden på produkten | 45 cm |
| Vikt Produkt | 1328 g |
| Prima detaljerade färger | Crème |
| Material (Detalj) | Polyester |
| Egenskap Material | Andas |
| I'm sorry, but "Vorm Artikel" doesn't provide enough context or meaning for a proper translation. If you could provide more information or clarify what you mean, I would be happy to help with the translation! | Rechthoek in Swedish is "rektangel." |
| Med (Segel-)Ringar | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal would be translated to "Med fästmaterial" in Swedish. | Nej |
| Typ Zonnedak/Segelduk | Skuggduk |
| Kwalitet/Vikt per kvadratmeter | 160 g |
| Verkande längd/höjd | 200 cm |
| Nivå av Vattentålighet | Vattenavvisande |
| Verkande Bredd | 300 cm |
| Diameter Ring/Rosett | 5 mm |
| Material | The word "Kunststof" translates to "plast" in Swedish. |