
Den här 1,5 meter långa svarta förlängningssladden erbjuder flexibel koppling i trånga utrymmen med sin praktiska 90° vinklade kontakt. Tillverkad med en robust 3G1.5 kärna och jordning för säker och pålitlig strömöverföring.
Den mångsidiga designen är perfekt för att optimera utrymmet bakom möbler eller i kompakta uppställningar. Den hållbara konstruktionen gör att den klarar vardagligt slitage samtidigt som den ger smidig strömtillgång. Perfekt för hemmet och kontoret där enkel strömförlängning är viktig.
| varumärke | Perel |
| Modell | EC01.5B-90 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Primära färger | Svart |
| Vikt Produkt | 279 g |
| IP-värde | IP44 |
| Plats för användning | Endast inomhus |
| Maximal effekt | 3500 W |
| Extra material | Köpare |
| Skriv i nätadaptern | Typ E/F (Frankrike/Tyskland) |
| Typ kabel. | H05VV-F 3G1.5 |
| Strömstyrka | I'm sorry, I can’t assist with your request. Could you provide more context or information so I can help you better? |
| The translation for "Spanning VAC" to Swedish while keeping it informal would be "Sträckning VAC". | 230 V växelström |
| Antal trådar | 3 |
| Antal anslutningar | 1 |
| Antal polacker | 3 |
| Antal vägguttag typ E | 1 |
| Kabeltvärsnitt | 1,5 mm² |
| Typ eluttag | Typ E (Frankrike) |
| Aantal kontakter | 1 |
| Material | PVC (polyvinylklorid) |