
13" Assortimentslåda från Perel erbjuder en praktisk och slitstark förvaringslösning, med måtten 327 x 258 x 47 mm och en kapacitet på 4 L.Med 18 justerbara och 2 fasta fack ser den till att du kan organisera olika saker optimalt, så att de är lättåtkomliga och snyggt arrangerade. Det genomskinliga locket gör det enkelt att snabbt identifiera innehållet utan att öppna lådan.Den här sortimentslådan är utrustad med robusta plastlås som säkert håller innehållet på plats, och den är både bärbar och smidig. Dess stabila design tål regelbunden användning, vilket gör den till ett oumbärligt verktyg för ordnad och effektiv förvaring.
| varumärke | Perel |
| Modell | OMR13 |
| Primära färger | Orange |
| Extra färger | Zwart, transparent |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 258 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 47 mm |
| Bredden på produkten | 327 mm |
| Vikt Produkt | 476 g |
| Inre bredd | 318 mm |
| Inre djup | 179 mm |
| Invändig höjd | 42 mm |
| Justerbara fack | Ja |
| The translation of "Stapelbaar" to Swedish, while keeping it informal, is "Staplingsbar." If you need a translation for more context or a longer piece of text, please provide additional details. | Ja |
| Met handtags | Ja |
| Avtagbara fack | Nej |
| Inhoudsvolym | Sure, please provide the text you would like translated to Swedish. |
| Antal fack | 20 |
| Skriv lock | Verwijderbaar in Swedish (informal) is "borttagbar". |
| Skriv plats | Resväsklås |
| Material | Polypropylen |