
BRIEVENBUS IBIZA i en ren, sofistikerad vit färg erbjuder en snygg, modern design med måtten 36 x 26 x 8 cm, vilket gör den perfekt för små utrymmen samtidigt som den behåller ett elegant utseende.
Konstruerad för hållbarhet, så klarar den olika väderförhållanden och ser till att dina brev och paket är skyddade året runt. Enkel installation gör att du kan sätta upp den snabbt utan behov av speciella verktyg.
Dess robusta konstruktion ökar inte bara säkerheten utan ger också en modern känsla till vilken fastighet som helst, ungefär som en snygg accessoar som fullbordar en outfit.
| varumärke | Perel |
| Modell | BG40001 |
| Primära färger | Vit |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 260 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 360 mm |
| Bredden på produkten | 80 mm |
| Vikt Produkt | 1710 g |
| Material (Detalj) | RVS/Inox (rostfritt stål) |
| Binnen/buitengebruik | "Buiten" in informal Swedish can be translated to "Ute". |
| Egenskap Material | Corrosionsbeständig |
| Met bevestigingsmateriaal would be translated to "Med fästmaterial" in Swedish. | Ja |
| Antal nycklar | 2 |
| Positon kastinkastet | Framsida |
| Position Post Intake | Framsida |
| Med Brevlådepåle | Nej |
| Med tidningsrulle | Nej |
| "Met Slot" in Swedish would be "Med Slot". | Ja |
| Bredd Inkastöppning | 23,5 cm |
| Installera | Väggmontering |
| Material | Metall |