
BRIEVENBUSPAAL - ZWART erbjuder en snygg och modern lösning för att säkert montera din brevlåda. Tillverkad av hållbara, väderbeständiga material, garanterar den lång livslängd och stabilitet, vilket skyddar din post året runt.
Dess robusta svarta finish ger inte bara en stilren look utan skyddar också mot rost och blekning, vilket gör att din utomhusmiljö behåller sitt fräscha utseende. Stolpen är lätt att installera, kompatibel med olika brevlådor och gjord för att stå emot tuffa väderförhållanden.
Oavsett om den står i din trädgård eller vid uppfarten, smälter denna brevlådepost sömlöst samman funktion och stil. Perfekt för standard- eller specialinstallationer, gör den den tråkiga uppgiften att hämta posten till en enkel upplevelse.
| varumärke | Perel |
| Modell | BG22003 |
| Primära färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 4,5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 150 cm |
| Bredden på produkten | 4,5 cm |
| Vikt Produkt | 2930 g |
| Väderbeständig | Ja |
| Material (Detalj) | RVS/Inox (rostfritt stål) |
| Binnen/buitengebruik | "Buiten" in informal Swedish can be translated to "Ute". |
| Avsluta | Gecoat |
| Egenskap Material | Corrosionsbeständig |
| Met bevestigingsmateriaal would be translated to "Med fästmaterial" in Swedish. | Ja |
| Positon kastinkastet | Sure! Could you please provide the text you would like translated to Swedish? |
| Position Post Intake | Sure! Could you please provide the text you would like translated to Swedish? |
| Med Brevlådepåle | Ja |
| Med tidningsrulle | Nej |
| "Met Slot" in Swedish would be "Med Slot". | Nej |
| Bredd Inkastöppning | 0 cm |
| Installera | I marken |
| Material | Metall |