
Utformad för att tåla tryck och hålla i säsong efter säsong, erbjuder Cellfast tuinslang green ats2 en hållbar och flexibel lösning för dina bevattningsbehov. Med en diameter på 1/2" och en längd på upp till 25 meter når den enkelt trädgårdens hörn och balkonglådor.Denna trädgårdsslang är förstärkt med ett robust ATS2-vävt lager, vilket förhindrar att den vecklar sig och säkerställer ett jämnt och konstant vattenflöde. Perfekt för allt från lätt bevattning till mer intensiva trädgårdsuppgifter, klarar denna pålitliga slang varierande vattentryck.Dess UV-beständiga yta garanterar lång livslängd och ger skydd mot solskador samtidigt som den är lätt för enkel användning. Perfekt för en mängd olika trädgårdsapplikationer, den stödjer viktig bevattning av gräsmattor, blomrabatter och grönsaksland.
| varumärke | Cellfast |
| Modell | CF15-100 |
| Primära färger | Grön |
| Extra färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 37,5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 7,5 cm |
| Bredden på produkten | 37,5 cm |
| Vikt Produkt | 3 350 g |
| Längd på slang | 25 m |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd" translates informally to Swedish as "Färga mycket detaljerat." | Gul |
| Maximale arbetsbelastning | 30 Bar |
| Vattenanslutning M/V | Kvinnlig |
| Vattenavlopp anslutning H/F | Kvinnlig |
| Diameter tillförsel | 12,7 mm |
| Anslutningsmetod för vatten- och/eller lufttillförsel | Sure! Could you please provide the text you would like translated to Swedish? |
| Inbegrepen accessoires | Nej |
| Indikation knickresistent | Ja |
| Indicatie med kran för vattenavlopp | Nej |
| Met kraan voor watertoevoer" in Swedish would be "Med kran för vattenförsörjning." | Nej |
| Maximalt temperaturområde | 60 °C |
| Minimalt temperaturområde | -20 °C |
| Slangdiameter | 1,25 cm |
| Släng diameter tum | 0,5 tum |
| Material | PVC (polyvinylklorid) |