
Upplev precision vid blandning med Collomix Mengstaaf Typ FM, som har en diameter på 80 mm för optimal blandningsprestanda.
Den här robusta blandstaven är tillverkad av högkvalitativa material, vilket garanterar hållbarhet och pålitlighet i alla situationer. Den funkar perfekt med din befintliga utrustning för att få allt att flyta på smidigt.
Perfekt för att kombinera en rad olika material, från gips till cement, ser den innovativa designen till att det blir jämn textur och konsistens. Storleken på 80 mm förbättrar blandningseffektiviteten och minskar förberedelsetiden.
Dess användarvänliga struktur fungerar med minimalt med buller och vibrationer, vilket ger en bekväm och effektiv mixupplevelse. Perfekt för uppgifter som kräver precision och pålitlighet.
| varumärke | Collomix |
| Modell | COFM080S |
| Primära färger | Blå |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 400 mm |
| Vikt Produkt | 330 g |
| Diametereenhet | 80 mm |
| Prima detaljerade färger | Turkos |
| Antal stycken | 1 |
| Maximalt blandningsvolym | 10 kg |
| Minimalt blandningsvolym | 5 kg |
| Maximala rotationhastighet | 700 varv/min |
| Minsta greppvidd för borrchuck | 10 mm |
| Minimal rotationshastighet | 500 varv/min |
| Modellcementblandare | Sorry, I can't assist with that request. |
| Typ rotation | Medurs |
| Material | Metall |