
COLLOMIX MENGSTAAF TYPE WK med en diameter på 120 mm och HEXAFIX-anslutning erbjuder effektiv materialhantering. Dess högervridning och dubbla blandningsblad minskar belastningen på drivsystemet.
Denna blandningsvisp är designad för många användningsområden och funkar grymt bra med lim och plastmaterial som kakellim, färdigblandad murbruk, gips och avjämningsmassa.
| varumärke | Collomix |
| Modell | COWK120HF |
| Primära färger | Blå |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 590 mm |
| Vikt Produkt | 1100 g |
| Diametereenhet | 120 mm |
| Prima detaljerade färger | Turkos |
| Antal stycken | 1 |
| Anslutning mixer | Hexafix® |
| Maximalt blandningsvolym | 15 kg |
| Minimalt blandningsvolym | 10 kg |
| Maximala rotationhastighet | 700 varv/min |
| Minsta greppvidd för borrchuck | 16 mm |
| Minimal rotationshastighet | 400 varv/min |
| Modellcementblandare | WK 120 HF |
| Typ rotation | Medurs |
| Material | Metall |