
Honingraster reflekterande tejp 5cm x 5m - röd/vit. Denna reflekterande tejp i två färger är en perfekt lösning för att göra föremål extra synliga. Det reflekterande honingsmönstret maximerar reflexförmågan och ger mycket hög synlighet, även i svagt ljus.
Het is ontworpen om zware weersomstandigheden te weerstaan, onze reflecterende tape blijft zeer zichtbaar en functioneel ongeacht de omgeving in een breed temperatuurbereik.
Miljövänlig konstruktion: Vår reflekterande tejp är gjord av PET-plast, ett mycket återvinningsbart material.
| varumärke | Perel |
| Modell | PT-RFH5X5RW |
| Primära färger | Röd |
| Extra färger | Vit |
| Bredden på produkten | 5 cm |
| Skriv tejp | The text "Honingraat" does not provide any context or meaningful content to translate into informal Swedish. If "Honingraat" is meant to be a specific word or term, please provide more details or context. |
| Längd tejp | Sorry, but I need more context to provide a proper translation. Could you please provide the full text you want translated? |
| Translate "Dikte band" to Swedish: Dikte band | 0,39 mm |
| Maximala företagstemperaturen °C | 80 °C |
| Minimala företagstemperatur °C | -20 °C |
| Material | PET (polyetylentereftalat) |