
Honungskaka reflekterande tejp 5cm x 5m - Svart/Gul. Denna reflekterande tejp i två färger är en perfekt lösning för att göra föremål extra synliga. Det reflekterande honungsmönstret maximerar reflexförmågan och ger mycket hög synlighet, även när det är mörkt.
Het is ontworpen om zware weersomstandigheden te weerstaan, onze reflecterende tape blijft zeer zichtbaar en functioneel ongeacht de omgeving in een breed temperatuurbereik.
Miljövänlig konstruktion: Vår reflekterande tejp är gjord av PET-plast, ett mycket återvinningsbart material.
| varumärke | Perel |
| Modell | PT-RFH5X5BY |
| Primära färger | Gul |
| Extra färger | Svart |
| Bredden på produkten | 5 cm |
| Skriv tejp | The text "Honingraat" does not provide any context or meaningful content to translate into informal Swedish. If "Honingraat" is meant to be a specific word or term, please provide more details or context. |
| Längd tejp | Sorry, but I need more context to provide a proper translation. Could you please provide the full text you want translated? |
| Translate "Dikte band" to Swedish: Dikte band | 0,39 mm |
| Maximala företagstemperaturen °C | 80 °C |
| Minimala företagstemperatur °C | -20 °C |
| Material | PET (polyetylentereftalat) |