
Upplev den ultimata lyftkraften med hydrauliska domkraften 2T, designad för maximal effektivitet när du enkelt lyfter upp till 2000 kilo. Med sin robusta konstruktion garanteras stabilitet och hållbarhet, vilket gör den till ett pålitligt verktyg för olika tunga lyftjobb.
Utrustad med ett användarvänligt hydraulsystem, ger den här domkraften smidig och precis kontroll, vilket minskar det manuella arbetet och ökar säkerheten. Den kompakta designen gör det enkelt att förvara och transportera den, och den passar lätt in i vilket arbetsutrymme eller bilbagage som helst.
Perfekt för fordonsunderhåll eller att lyfta tunga maskiner, denna mångsidiga domkraft är oumbärlig. Den korrosionsbeständiga ytbehandlingen och det stadiga handtaget förlänger dess livslängd, medan den breda basen ger extra stabilitet, även på ojämna ytor. Höj dina lyftmöjligheter med denna pålitliga kraftmaskin.
| varumärke | Perel |
| Modell | ABJ2T |
| Primära färger | Orange |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 95 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 158 mm |
| Bredden på produkten | 115 mm |
| Vikt Produkt | 2,59 kg |
| Språk i manualen | Nederlands, Engels, Frans, Duits, Pools, Portugees, SpaansIn Swedish (informal):Nederländska, engelska, franska, tyska, polska, portugisiska, spanska |
| Maximale belasting | Sure, I can help with that. Please provide the text you'd like translated into Swedish. |
| Antal stycken | 1 |
| Förvaringsväska | Nej |
| Maximala höjd | 308 mm |
| Minimale hoogte | 158 mm |
| Hoogte verlengschroef vertaalt informeel naar het Zweeds als "höjdförlängningsskruv". | 60 mm |
| Höjden på lyftanordningen | 90 mm |
| Hydraulisk | Ja |
| Veiligheidsspeld" vertaald naar het Zweeds is "säkerhetsnål." | Nej |
| Material | "Stål" |