
Jokari Kabelbeugel nr. 50 erbjuder dynamiskt stöd för kabelhantering med sin noggrant designade konstruktion. Den gör det enkelt att bunta ihop kablar och ser till att de sitter säkert på plats vid olika installationer.
Tillverkad av slitstarka material är den stöttålig och slitstark, vilket minskar behovet av underhåll. Den funkar både inomhus och utomhus och har en korrosionsbeständig yta för lång hållbarhet.
Enkel att installera, Kabelbeugel nr. 50 förbättrar den organisatoriska effektiviteten genom att hålla kablarna snyggt och lättillgängligt. Använd den för att säkra TV-sladdar eller optimera serverrack med konstant tillförlitlighet.
Med sin innovativa design fungerar den som en kabels bästa vän, och ger stabilt stöd medan den behåller ett stilrent utseende. Smart design gjord praktiskt.
| varumärke | Jokari |
| Modell | JOK79050 |
| Primära färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 15 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 56 mm |
| Bredden på produkten | 141 mm |
| Vikt Produkt | 67 g |
| Prima detaljerade färger | Metall |
| Maximal trådstorlek | 50 mm |
| Minsta tråddimension | 35 mm |
| Typ strippenkabel | "Rond" does not provide enough context for a translation. Could you please provide more text or additional context so I can assist you better? |
| Material | "Stål" |