
Jung lijmspaan har en precisionskonstruerad tandad design och ett robust plasthandtag, vilket ger optimal kontroll och effektivitet vid användning.
Med en tandstorlek på 6 x 6 mm garanterar det här verktyget en jämn fördelning av limmet, vilket minskar spill och förbättrar bindningsstyrkan. Med en vikt på bara 272 gram är det lätt att hantera utan att kompromissa med hållbarheten.
Utformad för precisionsarbete, har den ett ergonomiskt grepp som minimerar handtrötthet, så du kan använda den längre. Perfekt för en smidig finish och är ett förstklassigt verktyg som är toppen för massor av olika limappliceringar, oavsett om du jobbar med kakel, golv eller andra ytor där pålitlig limspridning behövs.
| varumärke | Jung Henkelmann |
| Modell | HE810006 |
| Primära färger | Blå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 280 mm |
| Bredden på produkten | 130 mm |
| Vikt Produkt | 272 g |
| The translation of "form" to Swedish in an informal context is "form". If you meant "vorm" as in Dutch, it's still translated to "form" in Swedish. Could you please provide more context if this is not what you intended? | Rechthoekig kan in het Zweeds informeel worden vertaald naar "rektangulär". |
| Användarnivå | Sure, I can help with translations. However, it looks like your text is incomplete. Could you please provide the complete text you'd like translated into Swedish? |
| Material handtag | PVC (polyvinylklorid) |
| Skriv tanden | Fyrkant 6 x 6 mm |
| Truweel typ | "Pleisterspaan" är ett nederländskt ord så det behöver inte översättas till svenska. Det refererar till ett verktyg som kallas "putsbräde" som används av murare för att jämna ut och applicera puts eller gips. |
| Material | Metall |