LG 37U730SA-W 37" | 3840x2160 4K UHD IPS | 60Hz | Smart Monitor med webOS | USB-C 65W | Vit
Artikelnummer 37U730SA-W.AEU Share Skriva en recension
Ny
Beskrivning
Öka din produktivitet med skärmens 60Hz uppdateringsfrekvens för smidiga övergångar och sömlös multitasking. Med integrerat webOS kan du komma åt appar, spel och webbinnehåll direkt från din skärm utan extra enheter.
Anslut dig smidigt med USB-C 65W, som erbjuder snabb laddning och dataöverföring genom en enda kabel. En elegant vit finish kompletterar vilken miljö som helst och kombinerar stil med funktionalitet.
Egenskaper
Varumärkesinformation
varumärke LG
Slut i lager
LG 37U730SA-W 37" | 3840x2160 4K UHD IPS | 60Hz | Smart Monitor med webOS | USB-C 65W | Vit € 526,20
Visa volymrabatter Gratis frakt! (SE) 30 dagars avkylning Utmärkt betjäning
Kundfrågor
Recensioner
LG 37U730SA-W 37" | 3840x2160 4K UHD IPS | 60Hz | Smart Monitor med webOS | USB-C 65W | Vit Klicka på en stjärna för att lämna din recension