
Den robusta aluminiumverktygslådan från Perel mäter 320 x 230 x 155 mm och har en kapacitet på 11,4 liter. Den svarta utsidan är utrustad med aluminiumkanter för extra hållbarhet, medan den vadderade insidan håller dina verktyg säkra och organiserade.
Tack vare de extra förstärkta hörnen erbjuder väskan maximalt skydd, även under tuffa förhållanden. De två nyckellåsen ser till att du slipper oönskad åtkomst.
För extra bärkomfort levereras väskan med en praktisk axelrem, så att du enkelt kan transportera din utrustning, oavsett om du jobbar hemifrån eller är på plats. Använd väskan för att förvara allt från handverktyg till elektronisk utrustning på ett säkert sätt.
| varumärke | Perel |
| Modell | 1821-N |
| Primära färger | Svart |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 230 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 155 mm |
| Bredden på produkten | 320 mm |
| Vikt Produkt | 1400 g |
| Inre bredd | 315 mm |
| Inre djup | 215 mm |
| Invändig höjd | 135 mm |
| Justerbara fack | Nej |
| Met handtags | Ja |
| Avtagbara fack | Nej |
| Inhoudsvolym | 11,4 l |
| Skriv plats | Aluminiumgrendlar, Nyckellås, Väsklås |
| Opvouwbaar handvat in Swedish is "Hopfällbart handtag." | Ja |
| Axelrem | Ja |
| Maximale belasting | 6 kg |
| Med hjul | Nej |
| Material binnenoppervlak | The Swedish word for "gepolsterd" is "vadderad". |
| Trolley-funktion | Nej |
| Gereedschapspaneel vertaald naar het Zweeds is "verktygspanel". | Nej |
| Antal nycklar | 2 |
| Vattentät | Nej |
| Skriv hörn | "Versterkt,Vierkant" translates to Swedish informally as "Förstärkt,Fyrkant". |
| Teleskopiskt handtag | Nej |
| Material | Aluminium |