
Den hårda väskan från Perel, med måtten 464 x 366 x 176 mm, ger optimalt skydd för dina grejer tack vare det anpassningsbara skumfodret. Det profilerade skummet ser till att dina saker håller sig på plats under transport.
Den här robusta väskan är vattentät och har en IP67-klassning, så den tål både regn och damm. Oavsett om du är på ett äventyr eller transporterar känslig utrustning, skyddar den här väskan mot elementen.
Kofferten har två robusta lås som ger extra klämkraft och därför utmärkt vattentäthet. Med en kapacitet på 29,8 liter ger kofferten gott om utrymme för en mängd olika föremål, från elektronik till ömtåliga instrument.
| varumärke | Perel |
| Modell | HC430S |
| Primära färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 336 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 176 mm |
| Bredden på produkten | 464 mm |
| Vikt Produkt | 3500 g |
| IP-värde | IP67 |
| Plats för användning | Binnen en buiten" in Swedish is "Inne och ute". |
| Inre bredd | 426 mm |
| Inre djup | 290 mm |
| Invändig höjd | 159 mm |
| Justerbara fack | Nej |
| Met handtags | Ja |
| Avtagbara fack | Nej |
| Inhoudsvolym | 29,8 l |
| Skriv plats | Plastlås, Koffertlås |
| Opvouwbaar handvat in Swedish is "Hopfällbart handtag." | Ja |
| Axelrem | Nej |
| Med hjul | Nej |
| Material binnenoppervlak | Skum |
| Trolley-funktion | Nej |
| Gereedschapspaneel vertaald naar het Zweeds is "verktygspanel". | Nej |
| Vattentät | Ja |
| Skriv hörn | The word "Vierkant" can be translated to Swedish as "fyrkant" or "kvadrat," depending on the context. If you're referring to a square shape, "fyrkant" or "kvadrat" would both work, but "fyrkant" is more commonly used in informal settings. |
| Teleskopiskt handtag | Nej |
| Antal arrangörer | 2 |
| Material | Polypropylen |