
Transportera enkelt tunga lass med den här robusta handkärran som är speciellt designad för trä. Den är konstruerad med en maxkapacitet på 100 kg och garanterar stabilitet och smidig rörelse även när den är fullastad.
Dess stadiga stålram och hållbara hjul gör den pålitlig för både inomhus- och utomhusbruk. Oavsett om du flyttar ved över gården eller för plankar i verkstaden, ger det ergonomiska handtaget ett bekvämt grepp och exakt kontroll.
Den här vagnen är designad för att tåla frekvent användning, och dess kompakta struktur gör att den är lätt att förvara när den inte används. Öka din effektivitet och minska belastningen med detta oumbärliga verktyg.
| varumärke | Toolland |
| Modell | QT120 |
| Primära färger | Grön |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 45 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 110 cm |
| Bredden på produkten | 30 cm |
| Vikt Produkt | 5000 g |
| Språk i manualen | Nederländska, engelska, franska, tyska, portugisiska, spanska |
| Med hjul | Ja |
| Diameter hjul | 20 cm |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metallic silver |
| Säkerhetsfaktor | 1/2 |
| Arbetsbelastning | 50 kg |
| Minimala brottbelastning | 100 kg |
| Material | "Stål" |