
SMART WIFI-PLUGGEN - JORDAD ger dig sömlös kontroll över dina apparater, allt hanterat via en enkel app. Den här tekniken förbättrar din dagliga bekvämlighet genom att ge dig möjlighet att styra belysning och apparater på distans, även när du inte är hemma.
Wil du ändra belysningen efter ditt humör eller se till att lamporna tänds automatiskt när du kommer hem? Med Perel Smart-serien kan du enkelt skapa scener som passar för varje situation och stämning. De smarta funktionerna gör att du aldrig mer behöver famla efter strömbrytaren i mörkret, vilket gör det mycket enklare att använda.
Tack vare den inbyggda Tuya-intelligensen får du en enkel och pålitlig upplevelse. Med ett klick i den kostnadsfria Tuya-appen kan du enkelt hantera alla dina elektroniska enheter. Dessa smarta pluggar hjälper till att spara energi genom att stänga av strömmen till enheter som inte behöver vara på.
| varumärke | Perel |
| Modell | SMART1001 |
| Primära färger | Vit |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 7,5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 5,5 cm |
| Bredden på produkten | 5,5 cm |
| Vikt Produkt | 91 g |
| Plats för användning | Endast inomhus |
| Maximal effekt | 3000 W |
| Ingångsfrekvensområde | 50 Hz |
| Skriv i nätadaptern | Typ E/F (Frankrike/Tyskland) |
| Timer på svenska är "timer". | Ja |
| Typ eluttag | Typ E (Frankrike) |
| Maximal nominell strömstyrka | 13 A |
| Maximale omgevingstemperatuur in het Zweeds is "Maximal omgivningstemperatur". | 35 °C |
| Nominell ingångsspänning | 230 V |
| Överlämningsfrekvens | 2 GHz |
| Maximalt arbetsavstånd | 50 m |
| Styrning via mobilapp | Ja |
| Smart kompatibilitet | Amazon Alexa, Google Home, Tuya |
| Räkna ner | Ja |