
SNIJWIEL 16 mm revolutionerar precisionsskärning med sin hållbara, högkvalitativa legeringskonstruktion och ger smidig rotation och oslagbar skärprestanda.
Konstruerad till perfektion, erbjuder det här skärhjulet robust funktionalitet och lång hållbarhet, vilket gör det perfekt för detaljerat hantverk eller tunga uppgifter. Den tåliga kanten levererar enastående precision och skär genom olika material som en varm kniv genom smör.
Utrustad med smidig manövrerbarhet gör den svåra projekt till enkla uppgifter. Dimensionen på 16 mm ger optimal hantering, vilket säkerställer att varje skärning blir ren och exakt för ett snabbt och tillfredsställande avslut.
| varumärke | Toolland |
| Modell | PH391 |
| Primära färger | grå |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 3 mm |
| Vikt Produkt | 10 g |
| Diametereenhet | 16 mm |
| Prima detaljerade färger | Metall |
| Innerdiameter | 6 mm |
| Material | Metall |