
TOONBANKDISPLAY MED 10 MAGNETISKA SKÅLAR - Ø 11 cm kombinerar funktionalitet och design. Varje 11 cm magnetisk skål fäster säkert på displayen, vilket gör det enkelt att kategorisera, visa eller organisera småsaker.
Perfekt för butiksupplägg eller hantverksutställningar, denna display möjliggör mångsidiga arrangemang som fångar ögat. Med tio magnetiska skålar inkluderade blir anpassningsbara layouter superenkelt, så att uppmärksamheten riktas precis där du vill ha den.
Oavsett om du visar upp smycken eller organiserar kontorsmaterial, ger detta displaysystem en snygg och prydlig presentation utan att göra det svårt att komma åt sakerna. Upplev smidig organisering med en touch av elegans.
| varumärke | Toolland |
| Modell | HPUT2D |
| Primära färger | grå |
| Extra färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 120 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 155 mm |
| Bredden på produkten | 130 mm |
| Vikt Produkt | 1 726 g |
| Innehållet i setet | 10 magnetiska lådor |
| Nodig batterij | Nej |
| Extra material | Gummi, Rostfritt stål |
| Prima detaljerade färger | Metall |
| Antal stycken | 10 |
| Tellerdisplay | Ja |
| Magnetiskt/icke-magnetiskt | Magnetisk |
| Diameter magnet | 100 mm |
| Material | Kartong |