
WATERDOORLATEND ZONNESCHERM - DRIEHOEK - 3.6 x 3.6 x 3.6 m - KLEUR: CHAMPAGNE.
Een efficiënte en betaalbare oplossing om je zwembad of terras te beschermen tegen hitte en schadelijke UV-stralen. Dit zonnezeil geeft een moderne en luxueuze touch aan je buitenomgeving.
Det solseglet är gjort av vatten-genomsläppligt, UV-beständigt PE-vävt tygmaterial, vilket ger flexibilitet mellan sol och skugga. De små hålen i tyget sänker temperaturen under skuggduken och gör det mer lämpligt vid mycket vind än ett vattentätt solsegel; dessutom förhindrar de bildandet av vattenpåsar.
| varumärke | Perel |
| Modell | GSS3360PE |
| Primära färger | Gul |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 28 cm |
| Bredden på produkten | Sure, I can help with that! Please provide the text you want translated. |
| Vikt Produkt | 1269 g |
| Prima detaljerade färger | Champagne |
| Material (Detalj) | Polyester |
| Egenskap Material | Andas |
| I'm sorry, but "Vorm Artikel" doesn't provide enough context or meaning for a proper translation. If you could provide more information or clarify what you mean, I would be happy to help with the translation! | Driehoek translates to "triangel" in Swedish. |
| Med (Segel-)Ringar | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal would be translated to "Med fästmaterial" in Swedish. | Nej |
| Typ Zonnedak/Segelduk | Skuggduk |
| Kwalitet/Vikt per kvadratmeter | 180 g |
| Verkande längd/höjd | 360 cm |
| Nivå av Vattentålighet | Vattenavvisande |
| Verkande Bredd | 360 cm |
| Diameter Ring/Rosett | 5 mm |
| Material | The word "Kunststof" translates to "plast" in Swedish. |