
Zonnezeil Rechthoek är designad för att ge pålitlig skugga med minimal ansträngning. Den är 2 gånger 3 meter, och dess rektangulära form ser till att täcka ett stort område, vilket skyddar utomhusplatser från stark sol.
Tillverkad med högkvalitativa, väderbeständiga material smälter denna ljusgrå solsegel smidigt in i vilken miljö som helst och erbjuder både stil och hållbarhet. Den är UV-stabiliserad och skyddar mot skadliga strålar för långvarig njutning utomhus.
Installationen är enkel, tack vare de förstärkta hörnen och D-ringarna i rostfritt stål. Perfekt för uteplatser eller trädgårdar, och du kan kombinera med andra segel för att skapa skräddarsydd täckning och förvandla områden till svalkande, bekväma tillflyktsorter.
| varumärke | Perel |
| Modell | GSS4320BG |
| Primära färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 37 cm |
| Bredden på produkten | 45 cm |
| Vikt Produkt | 1295 gram |
| Prima detaljerade färger | Ljusgrå |
| Material (Detalj) | Polyester |
| Egenskap Material | Andas |
| I'm sorry, but "Vorm Artikel" doesn't provide enough context or meaning for a proper translation. If you could provide more information or clarify what you mean, I would be happy to help with the translation! | Rechthoek in Swedish is "rektangel." |
| Med (Segel-)Ringar | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal would be translated to "Med fästmaterial" in Swedish. | Nej |
| Typ Zonnedak/Segelduk | Skuggduk |
| Kwalitet/Vikt per kvadratmeter | 160 g |
| Verkande längd/höjd | 200 cm |
| Nivå av Vattentålighet | Vattenavvisande |
| Verkande Bredd | 300 cm |
| Diameter Ring/Rosett | 5 mm |
| Material | The word "Kunststof" translates to "plast" in Swedish. |