
Upplev oöverträffat grepp och precision med dessa metallklämmor på 2 tum. Tack vare deras robusta fjädermekanism är de designade för att stänga direkt, vilket ger ett säkert grepp som gör dina uppgifter enklare.
Perfekt för snabba och precisa projekt, den här uppsättningen med fyra klämmor garanterar stabilitet och effektivitet. Oavsett om det handlar om träarbete, hantverk eller allmänna reparationer, klarar de här klämmorna allt med lätthet.
Deras hållbara metallkonstruktion garanterar långvarig användning, samtidigt som den kompakta storleken gör dem enkla att hantera och förvara. Närhelst precision behövs, ser de här klämmorna till att jobbet blir gjort på rätt sätt.
| varumärke | Toolland |
| Modell | HSC50 |
| Primära färger | Röd |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 12 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 50 mm |
| Bredden på produkten | 22 mm |
| Vikt Produkt | 30 g |
| Extra material | "Stål" |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metall |
| Antal stycken | 4 |
| Bredde skaft | 12 mm |
| Maximal munöppning | 20 mm |
| Material | PVC (polyvinylklorid) |