
Upplev precision och hållbarhet med DEFI SLAGLIJNMOLEN. Den här kritlinans aluminiumrulle har en smidig längd på 30 meter, vilket ger gott om räckvidd för alla uppgifter.
Med en vikt på bara 100 gram gör dess lätta design den enkel att ta med sig utan att kompromissa på styrkan. Perfekt för bygg och snickeri, ger den raka, rena linjer på vilken yta som helst, ungefär som en mästerkonstnär som skissar självsäkert på en duk.
Den högkvalitativa aluminiumkonstruktionen motstår korrosion och ökar hållbarheten, medan den texturerade ytan ger ett utmärkt grepp, vilket gör det lätt att hantera även i svåra miljöer.
| varumärke | Defi |
| Modell | DF105 |
| Primära färger | Blå |
| Extra färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 7,5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 3 cm |
| Bredden på produkten | 12,5 cm |
| Vikt Produkt | 100 g |
| Met handtags | Nej |
| Material hänga | Aluminium |
| Lengte van touw | Sure! Here is the translation to Swedish:30 min |
| Krijtlijntyp | The translation of "Poeder" into Swedish, while keeping it informal, is "Pulver." |
| Met krijtpoeder" translated to Swedish in an informal tone is "Med kritpulver". | Ja |
| Med lodlinje | Nej |
| Extra krittpulver | Nej |
| Kapacitet för container | 100 g |
| Diameter rep | 1 mm |
| Material | Aluminium |