
Upplev precision med DEFI SLAGLIJNMOLEN MINI-GEANT, utrustad med en 30-meters lina som är perfekt för detaljerade uppgifter och mätningar. Med en vikt på bara 200 gram kombinerar detta verktyg bärbarhet med enastående funktionalitet.
Fördelarna och specifikationerna inkluderar: en kompakt design som inte kompromissar med prestandan, slitstarka material som garanterar lång livslängd, och en smidig rullmekanism för snabb och effektiv användning. Oavsett om du behöver markera gränser eller dra raka linjer, klarar det här verktyget av allt med lätthet.
Jämförbart med att ha en pålitlig assistent vid din sida, underlättar det varje projekt med felfri utförande. Uppnå perfekt justering varje gång, vilket gör det till ett oumbärligt tillskott i varje verktygslåda.
| varumärke | Defi |
| Modell | DF110 |
| Primära färger | Blå |
| Extra färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 10,5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 5,5 cm |
| Bredden på produkten | 22 cm |
| Vikt Produkt | 325 g |
| Met handtags | Nej |
| Material hänga | Aluminium |
| Lengte van touw | Sure! Here is the translation to Swedish:30 min |
| Krijtlijntyp | The translation of "Poeder" into Swedish, while keeping it informal, is "Pulver." |
| Met krijtpoeder" translated to Swedish in an informal tone is "Med kritpulver". | Ja |
| Med lodlinje | Nej |
| Extra krittpulver | Nej |
| Kapacitet för container | 200 g |
| Diameter rep | 1 mm |
| Material | magmuskler |