
Nooit meer halvrått eller överkokt kött! Med EasyBBQ-appen och den här trådlösa termometern kan du snabbt och enkelt se om köttet har nått rätt temperatur och är klart.
Stek helt enkelt in termometersonden i köttet, välj köttsort och ställ in önskad stekgrad, EasyBBQ sköter resten. Via din smartphone kan du på ett avstånd av 10 m kolla om köttet är klart. Termometern ger en signal när köttet har nått önskad temperatur. Tack vare EasyBBQ kan du sitta kvar vid bordet med dina vänner och låta grillen göra jobbet.
| varumärke | Velleman |
| Modell | DTP10 |
| Batteri IEC storlek | CR2032 (5004LC) |
| Primära färger | Svart |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 12 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 33 mm |
| Bredden på produkten | 33 mm |
| Vikt Produkt | 28 g |
| Typ av lampa | Sure, here's the translation to Swedish (informal):"led" translates to "led" in Swedish. |
| Batterier ingår. | Ja |
| Werkt op batterij vertaald naar het Zweeds is "Fungerar på batteri." | Ja |
| Sammansättning av batteri | Litium |
| LED-indikator | Ja |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metall |
| Anslutningsmöjligheter | Blåtand |
| Bluetooth-version | Bluetooth 4.0 eller högre |
| Styrning via mobilapp | Ja |
| Bluetooth-anslutningsräckvidd | Sure, I can help with that! Please provide the text you'd like me to translate to Swedish. |
| Sensorkabellängd | 0 m |
| Antal batterier |