
Den Geïsoleerde Krokodillenklem 27mm i gult erbjuder oöverträffad hållbarhet med sin robusta isolerade design. Perfekt för säkra, tillfälliga elektriska anslutningar.
Denna klämma, som klarar höga spänningar, garanterar säkerhet och pålitlighet i olika testsituationer. Dess livfulla gula färg gör den lätt att se och minskar risken för borttappade verktyg.
Perfekt för att skapa kretsar, mäta spänning och koppla till batteripoler. Den är utrustad med ett starkt grepp som håller fast i kablarna lätt som en plätt, ungefär som en krokodil. Upplev smidighet och effektivitet varje gång du använder den.
| varumärke | Any brand |
| Modell | CM5Y |
| Primära färger | Gul |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 8,05 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 9,91 mm |
| Bredden på produkten | 37,15 mm |
| Vikt Produkt | 1,32 g |
| Extra material | Vernikkeld, Stål |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metall |
| Strömstyrka | Sure, here's the translation to Swedish: 5 A |
| The translation of "Geïsoleerd" to Swedish, while keeping it informal, is "Isolerad." | Ja |
| The word "Geslacht" in Dutch translates to "Kön" in Swedish. | Kvinnlig |
| Maximal trådstorlek | 2 mm |
| Skyddad kontakt | Ja |
| Material | PVC (polyvinylklorid) |