
Upplev smidig organisering med det här setet av gröna nylons buntband, som mäter 4,6 x 200 mm. Dessa hållbara buntband är utformade för att ge säker och pålitlig fastsättning för olika uppgifter hemma eller på kontoret.
Fördelarna inkluderar deras mångsidiga användning för att bunta ihop kablar eller hantera trädgårdsväxter och de erbjuder utmärkt motstånd mot värme och slitage. Varje förpackning innehåller 100 buntband, vilket garanterar att du har gott om förnödenheter för alla projekt.
Med en lätt självlåsande mekanism gör de här buntbanden installationen enkel och snabb, ungefär som dragkedjan på en jacka. Deras robusta konstruktion garanterar hållbarhet, vilket gör dem till ett oumbärligt verktyg för snygga och prydliga arrangemang.
| varumärke | Perel |
| Modell | ECTG200 |
| Primära färger | Grön |
| Extra färger | Röd, Svart, Grå |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 200 mm |
| Bredden på produkten | 4,6 mm |
| Vikt Produkt | 1,3 g |
| UV-beständig | Ja |
| Maximale belasting | 23 kg |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metall |
| Bekräftelser | Nej |
| Kabelklämma/ring/tråd typ | Kabelband |
| Maximal diameter för buntband | 49,5 mm |
| Material | PA (polyamid) |