
Den mässingskranaanslutningen har en robust utsida med en 3/4" utvändig gänga, designad för att lätt kunna integreras.Med en 5/8" slangkoppling möjliggör den optimal vattenflöde för olika användningsområden, från trädgårdsbevattningssystem till industriella installationer.
Denna mångsidiga koppling mäter Ø15mm och 20x27 mm, erbjuder hållbarhet och lång livslängd, och ser till att den sitter säkert utan läckage.
| varumärke | OneTools |
| Modell | DT80001 |
| Primära färger | Brun |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 2 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 8 cm |
| Bredden på produkten | 11 cm |
| Vikt Produkt | 17 g |
| Prima detaljerade färger | Metallisk guld |
| Slangdiameter | 1,5875 cm |
| Maximal slangdiameter | 1,5875 cm |
| Material | Metall |