
Montagebygeln för CAMTVI8N1 och CAMTVI8N2 i grått ger enkel och exakt montering för bättre stabilitet. Den robusta konstruktionen garanterar pålitlig prestanda, även i tuffa miljöer.
Den här monteringsfästet är utformat för att passa perfekt med modellerna CAMTVI8N1 och CAMTVI8N2. Det gör installationen enkel och sparar både tid och ansträngning. Den snygga Grå finishen matchar befintlig utrustning och ger ett sömlöst utseende med vilken inredning som helst.
Med justerbara funktioner kan användare luta och vinkla sina enheter för att uppnå optimal visning och täckning. Montagebeugeln är konstruerad för hållbarhet och ger långvarigt stöd och sinnesro.
Perfekt för både inomhus- och utomhusbruk, den här monteringslösningen klarar olika väderförhållanden, vilket gör den idealisk för en mängd olika övervakningsapplikationer.
| varumärke | Velleman |
| Modell | CAMB30G |
| Primära färger | grå |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 185 mm |
| Bredden på produkten | 85 mm |
| Vikt Produkt | 350 g |
| Diametereenhet | 119 mm |
| The translation of "form" to Swedish in an informal context is "form". If you meant "vorm" as in Dutch, it's still translated to "form" in Swedish. Could you please provide more context if this is not what you intended? | Rond en rechthoekig vertaald naar het Zweeds is: Rund och rektangulär. |
| Typ montage | Tak, Väggmontering |
| Prima detaljerade färger | Mörkgrå |
| För användning med | I'm sorry, but "CAMTVI8WN2, CAMTVI8WN1" does not appear to be a text that can be translated into Swedish or any other language, as it consists of alphanumeric codes without a clear context or meaning. If you have any additional information or another text you would like translated, please let me know! |
| Material | Metall |