
Den här 13" sorteringslådan från Perel är en hållbar, transparent plastsamlare som mäter 324 x 247 x 51 mm och har en kapacitet på 4 liter. Med 21 fasta förvaringsfack erbjuder den gott om plats för att snyggt organisera saker i olika storlekar.Den är utrustad med två robusta plastlåsförslutningar, vilket säkerställer säker förvaring även när du är på språng. Den klara designen gör det enkelt att snabbt identifiera innehållet, vilket gör det till en pålitlig lösning för att hålla det viktigaste inom räckhåll. Perfekt för smådelar, verktyg eller pysselmaterial, gör den här lådan det enkelt att sortera.
| varumärke | Perel |
| Modell | OMRC13 |
| Primära färger | The translation of "transparant" to Swedish is "transparent". |
| Extra färger | Orange |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 247 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 51 mm |
| Bredden på produkten | 324 mm |
| Vikt Produkt | 400 g |
| Inre bredd | 317 mm |
| Inre djup | 237 mm |
| Invändig höjd | 49 mm |
| Justerbara fack | Nej |
| The translation of "Stapelbaar" to Swedish, while keeping it informal, is "Staplingsbar." If you need a translation for more context or a longer piece of text, please provide additional details. | Ja |
| Met handtags | Nej |
| Avtagbara fack | Nej |
| Inhoudsvolym | Sure, please provide the text you would like translated to Swedish. |
| Antal fack | 21 |
| Skriv lock | Niet verwijderbaar” in Swedish with an informal tone would be: "Går inte att ta bort" |
| Skriv plats | Resväsklås |
| Material | Polypropylen |