
Verhoog organiseringen och säkerheten av dina verktyg med denna aluminiumverktygslåda från Perel, dimensioner 455 x 330 x 152 mm och en kapacitet på 22,8 liter.
Kofferten är gjord av lätt men stark aluminium och har förstärkta hörn som tål tung belastning. Insidan är utrustad med löstagbara mellanväggar, så du kan justera indelningen som du vill för olika föremål.
För extra säkerhet finns det två lås med nyckel för att skydda verktygen, även under transport. Den medföljande axelremmen gör det bekvämare att bära med sig. Den här väskan är perfekt för organiserad förvaring och säker transport av olika verktyg och tillbehör.
| varumärke | Perel |
| Modell | 1819-0 |
| Primära färger | grå |
| Extra färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 330 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 152 mm |
| Bredden på produkten | 457 mm |
| Vikt Produkt | 2660 g |
| Inre bredd | 407 mm |
| Inre djup | 312 mm |
| Invändig höjd | 137 mm |
| Justerbara fack | Ja |
| Met handtags | Ja |
| Avtagbara fack | Nej |
| Inhoudsvolym | 22,8 l |
| Antal fack | 6 |
| Skriv plats | Aluminiumgrendlar, Nyckellås, Väsklås |
| Opvouwbaar handvat in Swedish is "Hopfällbart handtag." | Ja |
| Axelrem | Ja |
| Maximale belasting | 7 kg |
| Med hjul | Nej |
| Material binnenoppervlak | The Swedish word for "gepolsterd" is "vadderad". |
| Trolley-funktion | Nej |
| Gereedschapspaneel vertaald naar het Zweeds is "verktygspanel". | Nej |
| Antal nycklar | 2 |
| Vattentät | Nej |
| Skriv hörn | "Versterkt,Vierkant" translates to Swedish informally as "Förstärkt,Fyrkant". |
| Teleskopiskt handtag | Nej |
| Material | Aluminium |