
Denna plastverktygslåda gör att du alltid har enkel tillgång till dina verktyg. Med tre rymliga fack och en speciell hållare för skruvmejslar är din utrustning alltid snyggt organiserad.
Gebruik hem in je werkplaats of neem hem mee naar klusprojecten buitenshuis. De duurzame constructie biedt een lichtgewicht maar stevige oplossing voor het opbergen van al je essentiële gereedschappen.Använd den i din verkstad eller ta med den till projekt utomhus. Den hållbara konstruktionen ger en lätt men robust lösning för att förvara alla dina viktiga verktyg.
Lådan är perfekt för att förvara handverktyg, mätinstrument och smådelar. Det robusta handtaget gör det enkelt och bekvämt att transportera, även när lådan är full.
| varumärke | Perel |
| Modell | OTTP1 |
| Primära färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 160 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 255 mm |
| Bredden på produkten | 375 mm |
| Vikt Produkt | 385 g |
| Inre djup | 95 mm |
| Invändig höjd | 88 mm |
| Justerbara fack | Nej |
| The translation of "Stapelbaar" to Swedish, while keeping it informal, is "Staplingsbar." If you need a translation for more context or a longer piece of text, please provide additional details. | Ja |
| Met handtags | Ja |
| Avtagbara fack | Nej |
| Inhoudsvolym | 15 l |
| Antal fack | 3 |
| Skriv lock | Nej |
| Skriv plats | Nej |
| Material | Polypropylen |