
Maximera din trädgårdseffektivitet med Pop-Up tuinafvalzak, som har en generös kapacitet på 123 liter. Hantera enkelt dina utomhusuppgifter, eftersom denna hopfällbara trädgårdsavfallspåse öppnas upp för bekvämlighet och fälls ihop platt för förvaring.
Tillverkad av slitstark, väderbeständig polypropenväv, tål den alla väderförhållanden för att hålla länge. De förstärkta bärhandtagen gör det enkelt att transportera löv, gräsklipp eller kvistar. Designad för att vara stabil, står den upprätt för att hjälpa till med snabb städning, som en hjälpande hand i din trädgård.
Dess mångsidiga användning sträcker sig bortom trädgården och fungerar som en praktisk lösning för tvätt, förvaring av leksaker och organisering av event. Upptäck tillförlitligheten hos Pop-Up tuinafvalzak för en förenklad hantering av stök.
| varumärke | Toolland |
| Modell | PM2000 |
| Primära färger | Grön |
| Extra färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 50 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 63 cm |
| Bredden på produkten | 50 cm |
| Vikt Produkt | 518 g |
| Met handtags | Ja |
| Inhoudsvolym | Sure, I can help with that! However, the text "123 l" doesn't provide much context to ensure an accurate translation, but if it's a reference used informally or shorthand, it might not need translating. If it’s simply about numbers and a single letter, it would stay the same as "123 l" in Swedish as well. If there's more context, feel free to share! |
| Diametereenhet | 50 cm |
| The text "Opvouwbaar" translates to "Vikbar" in Swedish. | Ja |
| Med dragsko | Nej |
| Material | Polyester |