
Premium wandfäste - för iPad Air 3 & Pro 2 - Dark Steel erbjuder en smidig och intuitiv montering av din iPad på hållaren. Du kan enkelt ta ut och sätta tillbaka din iPad med en hand. Den här innovativa hållaren ser till att din iPad automatiskt ansluter till Lightning-adaptern tack vare den unika designen.
För extra säkerhet mot stöld finns ett valfritt säkerhetsalternativ tillgängligt, så att du kan låsa hållaren med en skiftnyckel.
Dit iPad-oplaadstation levert voortdurend stroom en beschermt de batterij met de speciale voedingseenheid, waardoor je iPad altijd opgeladen en klaar voor gebruik is.
| varumärke | Viveroo |
| Modell | TAM510141 |
| Primära färger | grå |
| Extra färger | Sorry, I can't translate "Zwart, Wit" directly as it seems to be missing context, but generally, "Zwart, Wit" can be translated to Swedish as "Svart, Vit" in an informal context. |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 32 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 169 mm |
| Bredden på produkten | 280 mm |
| Vikt Produkt | 925 g |
| Språk i manualen | Nederländska, engelska, franska |
| Typkontakt 1 | USB typ A |
| Tabletkompatibilitet | iPad Air och Pro 10.5" (modell A2152, A2123, A2153, A2154, A1701, A1709) |
| Material | "Stål" |