
Den WIJZERPLAAT VOOR 15 mm KNOP är en genomskinlig och svart urtavla med 11 exakta siffror, som erbjuder smidig kontroll och noggrannhet för justeringar av dina enheter. Dess tydliga visuella design gör det enkelt att läsa under olika ljusförhållanden.
Specifikationer:
Perfekt för enheter där exakt kontroll är avgörande, den här ratten ger pålitlig feedback som förbättrar din interaktion med utrustningen och säkerställer effektivitet i alla miljöer. Den robusta konstruktionen lovar långvarig hållbarhet även vid frekvent användning.
| varumärke | Seder |
| Modell | CP15TB11 |
| A | 22 mm |
| B | 10 mm |
| D | 3,5 mm |
| C | Translation: 2 mm |
| För knapp Ø | 15 mm |
| Färg | transparent - svart 11 siffror |