
Den runda magnetiska brickan, med en diameter på 11 cm, gör det enkelt att hålla ordning med sin kompakta och mångsidiga design. Perfekt för att säkert hålla små metalldelar och verktyg, den ser till att allt är lättillgängligt och på plats.
Dess starka magnet förhindrar att den glider, även på lutande ytor, vilket gör den perfekt för att öka effektiviteten på arbetsplatsen. Upplev smidig ordning, oavsett om du sorterar skruvar under dina DIY-projekt eller håller ihop gem på skrivbordet.
| varumärke | Toolland |
| Modell | HPUT2 |
| Primära färger | Zwart, Grijs |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 120 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 155 mm |
| Bredden på produkten | 130 mm |
| Vikt Produkt | 160 g |
| Innehållet i setet | 1 magnetiskt fack |
| Nodig batterij | Nej |
| Extra material | Gummi |
| Prima detaljerade färger | Metall |
| Antal stycken | 1 |
| Magnetiskt/icke-magnetiskt | Magnetisk |
| Diameter magnet | 100 mm |
| Material | Rostfritt stål |