
SPANMOER RVS är ditt verktyg för precision och effektivitet, och det har avancerad teknik som är lättillgänglig. Utrustad med en högvarvsmotor garanterar det en smidig drift, perfekt för både tidskänsliga uppgifter och långvariga projekt.
Den är designad med en lätt ram vilket gör den enkel att använda utan att kompromissa på kraften. Dess användarvänliga gränssnitt gör det enkelt att justera, så du kan snabbt byta läge och jobba utan störningar.
RVS har ett uppladdningsbart batteri med förlängd livslängd, vilket garanterar jämn prestanda. Tänk på det som den pålitliga kompassen i din verktygslåda, som leder dig mot enastående noggrannhet och kontroll.
| varumärke | Perel |
| Modell | GSSA1 |
| Primära färger | grå |
| Vikt Produkt | 127 g |
| Prima detaljerade färger | Metall |
| Minimala inskruvade måttet | 190 mm |
| Maximaal uitgedraaide maat | 270 mm |
| Material | Rostfritt stål AISI 304 |