Velleman Reservbitsspets 1 för vtssc10n-20n-30n
konto
Konto översikt
Kategorier
Robotik
Plattformar
Elektronik
Startsatser
Material
Datorer
Säsongens produkter
Artikelnummer
54935
varumärke
Velleman
Modell
BITC10N1
Share
Skriva en recension
Beskrivning
Denna lödspets är lämplig som ersättning för Vellemans lödstationer VTSSC10N / VTSSC20N / VTSSC30N. BITC10N1 har en spetsig lödspets på 1,5 mm.
Egenskaper
Varumärkesinformation
varumärke
Velleman
Modell
BITC10N1
Exkl. MOMS (SE)
93
i yttre lager
Levereras inom 3 till 5 dagar
Lageravisering
Lägg till i kundvagn
Visa volymrabatter
köpa
10
pieces för
per piece
4 % rabatt
köpa
25
pieces för
per piece
8 % rabatt
50
12 % rabatt
100
15 % rabatt
500
19 % rabatt
Skickat från
(SE)
30 dagars avkylning
Utmärkt betjäning
Alternativa produkter
Velleman Reservbitsspets 2 för vtssc10n-20n-30n
Visa produkt
Velleman Reservspets avfasad 3 mm för VTSSC10N / VTSSC20N / VTSSC30N
Visa produkt
Velleman Reservbitsspets 4 för vtssc10n-20n-30n
Kundfrågor
Q
Ställa en fråga
Recensioner
★
★
Klicka på en stjärna för att lämna din recension
Värsta möjliga upplevelse
En dålig upplevelse
En måttlig upplevelse
En nöjd upplevelse
En mycket positiv upplevelse
Föreslagna produkter
Nedsatt
I lager
-50 %
Opencircuit Hane-Kvinna 20 cm plattkabel 40 st
Opencircuit HC-SR04 Ultraljudsmodul för avståndsdetektering
100 pieces
Opencircuit 10KΩ Metallfilmmotstånd 1/4W - 100 stycken
Velleman Breadboard 400 poäng - vit
Opencircuit Present kort
Nedsatt
I lager
-50 %
Adafruit DS1307 Realtidsklocka monterad Breakout Board
-49 %
Velleman Reserv lödspets spetsig 0,5 mm - för VTSSC50N
Opencircuit 10W metallmotstånd 10 ohm
Velleman Reserv lödspets spetsig 1 mm - för VTSSC50N
10 pieces
Kitronik BBC micro bit V2 - Club Box (paket med 10)
Pololu Zumo 32U4 OLED-robot (monterad med 50:1 HP-motorer)
Velleman Lödfluss - gel - 10g
Sparkfun 9V to Barrel Jack Adapter
Sparkfun ultraljudsavståndssensor - TCT40 (Qwiic)
Shelly BLU Gateway
-50 %
Velleman lödplåt - 0,6mm - rasinkärna - 100g
-50 %
Velleman kraftfull avlödningspump - VTD7 - Aluminium
-50 %
Velleman Set med 610 motstånd (E12-serien) - 1/4W - 5%
-50 %
Velleman Elektrolytisk kondensatorsats - 120st
-50 %
Velleman blyfri lödburk med dispenser - 1 mm - Hartskärna - 15g
-50 %
Velleman Hög-q lödkolv 100w / 230v
-50 %
Velleman Keramisk kondensatorsats - 224 st
-50 %
Velleman Set med värmekrympbara strumpor - flerfärgade 10cm - 170 st. - i förvaringsbox
-49 %
-50 %
Velleman 0,96" oled-skärm med i2c
-50 %
Velleman Instrumentfodral - svart - 200 x 160 x 65mm
Ny
-49 %
Velleman Kompakt 18650 litiumbatterihållare med trådanslutningar
-50 %
Velleman Kontaktsats för lågspänningstillämpningar - inklusive förvaringsbox
-50 %
Velleman Vibrationsmotormodul (2 st.)
-50 %