
Trappensteekwagen, utrustad med sex stadiga hjul, tar sig enkelt uppför trappor och ojämn terräng, och klarar vikter upp till 150 kg.
Designad för bekvämlighet gör denna innovativa pirra det enkelt att transportera tunga saker som möbler, lådor eller utrustning genom att smidigt glida över hinder. Den robusta stålramen garanterar hållbarhet och stabilitet.
Oavsett om du flyttar vitvaror eller transporterar bulkvaror, ger det ergonomiska handtaget komfort och kontroll. Upplev sömlös rörlighet designad för effektivitet och pålitlighet.
| varumärke | Toolland |
| Modell | QT124 |
| Primära färger | Blå |
| Extra färger | Röd |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 57 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 110 cm |
| Bredden på produkten | 56 cm |
| Vikt Produkt | 15450 g |
| Maximale belasting | 150 kg |
| The text "Opvouwbaar" translates to "Vikbar" in Swedish. | Nej |
| Materialhjul | Gummi |
| Typ hjul | Gummi |
| Antal hjul | 6 |
| Diameter hjul | 152 mm |
| Säkerhetsfaktor | 1/2 |
| Arbetsbelastning | 75 kg |
| Justerbar höjd | Nej |
| Diepteplatform | 50 cm |
| Breddplattform | 31,5 cm |
| Material | "Stål" |