
WEERSTAND 10W 47E erbjuder högkvalitativ prestanda med sitt trådlindade cementmotstånd och keramiska hölje, designat för suverän termisk avledning.
Deze weerstand weerstaat schokken en vocht, waardoor hij perfect is voor veeleisende toepassingen. Met een gamma dat lage weerstand omvat, kan deze weerstand veelzijdig worden gebruikt in verschillende elektronische schakelingen.
Het kan gebruikt worden in toepassingen met hoge vermogen zoals versterkers of voedingen, waar het belangrijk is om warmte goed af te voeren. De stevige constructie zorgt voor langdurige stabiliteit en prestaties.
| varumärke | RB |
| Modell | RF47E0 |
| Motstånd | 0 Ω Färgkodningsverktyg för motstånd |
| Tolerans | 0 % |
| Primära färger | Vit |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 9 mm |
| Bredden på produkten | 48 mm |
| Vikt Produkt | 9,86 g |
| Typ montage | Kretskort |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metall |
| Maximale bedrijfstemperatuur blir "maximal arbetstemperatur" på svenska. | 155 °C |
| Minimala företagstemperatur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning" in het Zweeds, in een informele toon, zou vertaald worden naar "Maximal driftspänning." | 250 V |
| The term "Weerstandstechnologie" seems to be in Dutch and it appears to be a combination of the words "weerstand" (resistance) and "technologie" (technology). If you want to translate this into Swedish informally, you would say "motståndsteknologi". | Cement |
| Kraft | 0 W |
| Material | Keramik |