
WEERSTAND 5W 1E5. Den här trådlindade cementmotståndet ger en exceptionell förmåga till termisk dissipation tack vare det robusta keramiska höljet, vilket gör den extra motståndskraftig mot stötar och fukt. Perfekt för krävande användningar där tillförlitlighet är viktig.
Gebruik in voedingen, versterkers of elke toepassing waar een lage weerstand nodig is voor optimale prestaties. Het lage weerstandsgamma maakt veelzijdig gebruik mogelijk, van industriële apparaten tot consumentenelektronica.
| varumärke | RB |
| Modell | RE1E5 |
| Motstånd | 0 Ω Färgkodningsverktyg för motstånd |
| Tolerans | 0 % |
| Primära färger | Vit |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 9 mm |
| Bredden på produkten | 22 mm |
| Vikt Produkt | 4,35 g |
| Typ montage | Kretskort |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metall |
| Maximale bedrijfstemperatuur blir "maximal arbetstemperatur" på svenska. | 155 °C |
| Minimala företagstemperatur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning" in het Zweeds, in een informele toon, zou vertaald worden naar "Maximal driftspänning." | 250 V |
| The term "Weerstandstechnologie" seems to be in Dutch and it appears to be a combination of the words "weerstand" (resistance) and "technologie" (technology). If you want to translate this into Swedish informally, you would say "motståndsteknologi". | Cement |
| Kraft | 0 W |
| Material | Keramik |