
WEERSTAND 5W 5K6. Denna trådlindade cementmotstånd med keramiskt hölje främjar snabb termisk dissipation och står emot stötar och fukt.
Belangrijkste specificaties:
Ideaal voor toepassingen waarbij thermische stabiliteit essentieel is. Geschikt voor gebruik in voedingen, versterkers en andere elektronische circuits.
Vergelijkbaar met een buffer, biedt deze weerstand betrouwbare bescherming en prestaties onder uitdagende omstandigheden.
| varumärke | RB |
| Modell | RE5K6 |
| Motstånd | 0 Ω Färgkodningsverktyg för motstånd |
| Tolerans | 0 % |
| Primära färger | Vit |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 9 mm |
| Bredden på produkten | 22 mm |
| Vikt Produkt | 4,35 g |
| Typ montage | Kretskort |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metall |
| Maximale bedrijfstemperatuur blir "maximal arbetstemperatur" på svenska. | 155 °C |
| Minimala företagstemperatur | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning" in het Zweeds, in een informele toon, zou vertaald worden naar "Maximal driftspänning." | 250 V |
| The term "Weerstandstechnologie" seems to be in Dutch and it appears to be a combination of the words "weerstand" (resistance) and "technologie" (technology). If you want to translate this into Swedish informally, you would say "motståndsteknologi". | Cement |
| Kraft | 0 W |
| Material | Keramik |