
Förvandla vilket utomhusutrymme som helst till en lugn oas med Zonnezeil Rechthoek. Denna rektangulära solskyddslösning mäter 4 x 3 meter och ger gott om täckning samtidigt som det krämfärgade tyget tillför en elegant touch som passar in i vilken miljö som helst.
Upplev hur lätt det är att installera med sina hållbara monteringspunkter och lättanvända rep. Tillverkad av högkvalitativt, UV-beständigt tyg skyddar den mot skadliga strålar och säkerställer långvarig färg och hållbarhet.
Perfekt för uteplatser, trädgårdar eller vid poolen, Zonnezeil Rechthoek skapar en bekväm plats i skuggan. Oavsett om du har en brunch under dess skydd eller läser en bok i den svala brisen, förvandlar den dina utomhusäventyr till uppfriskande upplevelser.
| varumärke | Perel |
| Modell | GSS4430CR |
| Primära färger | Vit |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 5 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 37 cm |
| Bredden på produkten | 45 cm |
| Vikt Produkt | 2120 g |
| Prima detaljerade färger | Crème |
| Material (Detalj) | Polyester |
| Egenskap Material | Andas |
| I'm sorry, but "Vorm Artikel" doesn't provide enough context or meaning for a proper translation. If you could provide more information or clarify what you mean, I would be happy to help with the translation! | Rechthoek in Swedish is "rektangel." |
| Med (Segel-)Ringar | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal would be translated to "Med fästmaterial" in Swedish. | Nej |
| Typ Zonnedak/Segelduk | Skuggduk |
| Kwalitet/Vikt per kvadratmeter | 160 g |
| Verkande längd/höjd | 300 cm |
| Nivå av Vattentålighet | Vattenavvisande |
| Verkande Bredd | 400 cm |
| Diameter Ring/Rosett | 5 mm |
| Material | The word "Kunststof" translates to "plast" in Swedish. |