
Upptäck kraften i säker transport med ZUIGNAP sugkoppslyftare, som klarar upp till 45 kg. Flytta enkelt tunga glasskivor, metall och andra material med hjälp av dess pålitliga vakuum.
Den här grejen har en rejäl gummiplatta för bästa grepp och en lättanvänd frigöringsspak. Perfekt för bygg, installation och tillverkning, detta verktyg garanterar stabilitet och effektivitet. Tänk på det som din pålitliga partner när precision och styrka är ett måste.
| varumärke | Toolland |
| Modell | HSC |
| Primära färger | Orange |
| Säkerhetsfaktor | 1/3 |
| Diameter sugpropp | 115 mm |
| Antal sugkoppar | 1 |
| Maximal belastbarhet | 45 kg |
| Minimalt skatteunderlag | 15 kg |
| Material | Nylon |