
Denna aluminiumverktygslåda mäter 320 x 230 x 155 mm och har en rejäl kapacitet på 11,4 L. Dess robusta gråa design med aluminiumkanter ger lätt hantering utan att tumma på hållbarheten.
Har förstärkta hörn, en vadderad insida och två säkra låslås för extra skydd. Den praktiska axelremmen gör att den är lätt att ta med, vilket gör det till en utmärkt lösning för att transportera verktyg säkert och smidigt.
| varumärke | Perel |
| Modell | 1821-G |
| Primära färger | grå |
| Extra färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 230 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 155 mm |
| Bredden på produkten | 320 mm |
| Vikt Produkt | 1400 g |
| Inre bredd | 315 mm |
| Inre djup | 215 mm |
| Invändig höjd | 140 mm |
| Justerbara fack | Nej |
| Met handtags | Ja |
| Avtagbara fack | Nej |
| Inhoudsvolym | 11,4 l |
| Antal fack | 1 |
| Skriv plats | Aluminiumgrendlar, Nyckellås, Väsklås |
| Opvouwbaar handvat in Swedish is "Hopfällbart handtag." | Ja |
| Axelrem | Ja |
| Maximale belasting | 6 kg |
| Med hjul | Nej |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Zweeds is "Extra färger i detalj". | Metallic silver |
| Material binnenoppervlak | The Swedish word for "gepolsterd" is "vadderad". |
| Trolley-funktion | Nej |
| Gereedschapspaneel vertaald naar het Zweeds is "verktygspanel". | Nej |
| Antal nycklar | 2 |
| Vattentät | Nej |
| Skriv hörn | "Versterkt,Vierkant" translates to Swedish informally as "Förstärkt,Fyrkant". |
| Teleskopiskt handtag | Nej |
| Material | Aluminium |