
Gör trädgårdsskötseln enkel med Cellfast manuella vattentimer. Den är designad för att vara lätt att använda och ser till att dina växter får exakt rätt mängd vatten utan krångel.
Njut av en smidig upplevelse med den lättanvända ratten som låter dig ställa in bevattningstider från 1 minut till 120 minuter. Denna precision gör det möjligt att anpassa varje bevattningssession efter olika växters behov.
Tillverkad av robusta material klarar vattentimern tuffa förhållanden och lovar långvarig prestanda. Den universella passformen säkerställer kompatibilitet med de flesta trädgårdskranar, vilket gör installationen superlätt.
Oavsett om du håller en prunkande trädgård vid liv, vattnar ett grönsaksland eller bara ser till att gräsmattan är grön, så passar den här timern perfekt in i alla utomhusmiljöer, vilket förenklar din trädgårdsrutin.
| varumärke | Cellfast |
| Modell | CF52-090N |
| Primära färger | Blå |
| Extra färger | Grå, Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 9 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 14,5 cm |
| Bredden på produkten | 6 cm |
| Vikt Produkt | 160 g |
| Prima detaljerade färger | Turkos |
| Maximale arbetsbelastning | "6 Bar" är redan informellt och består av siffror och ett engelskt ord som inte har en direkt översättning till svenska. Skulle du vilja ha ytterligare kontext eller information översatt? |
| Minimal krananslutning | 0,75 tum |
| Maximal tidsinställning | 120 m |
| Minsta timerinställning | Sorry, but I need more context to provide a proper translation. Could you please provide the full text you want translated? |
| Aangedreven door zonne-energie translates to Swedish as: Drivs av solenergi. | Nej |
| Tijd stap" in Swedish is "tidssteg. | Sorry, but I need more context to provide a proper translation. Could you please provide the full text you want translated? |
| Material | magmuskler |