
MONTAGECLIP VOOR LED 5mm säkerställer en säker och effektiv installation av dina LED-komponenter med sin hållbara design. Den är kompatibel med olika LED-applikationer och är en grundpelare för stadig montering.
Fördelarna inkluderar enkel installation där du bara snäpper fast det, robust konstruktion för långvarig användning och en strömlinjeformad design som passar perfekt i små utrymmen. Med det här fästet kan du placera LED-lampor i vilken riktning som helst och säkerställa optimal ljusprestanda.
Oavsett om det handlar om att lysa upp detaljerade projekt eller skapa livfulla ljus, fungerar det här klippet som en stabil ankare i vilken belysningsuppsättning som helst. Dess enkla men effektiva design garanterar att dina LEDs sitter stadigt på plats, vilket gör installationen problemfri.
| varumärke | Kingbright |
| Modell | CLIP5/1 |
| Primära färger | Svart |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 8 mm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 8 mm |
| Bredden på produkten | 6 mm |
| Vikt Produkt | Of course! Could you please provide the text you would like me to translate into Swedish? |
| Inre bredd | 5,2 mm |
| Invändig höjd | 6,5 mm |
| Diametereenhet | 8 mm |
| Typ montage | Chassi |
| Diameter montagehål (mm) | 6,5 mm |
| Innerdiameter | 5 mm |
| För LED-diameter | 5 mm |
| Material | magmuskler |