
Muurbeugel för trädgårdsslang erbjuder en robust lösning för att organisera ditt trädgårdsvattensystem. Tillverkad med hållbara, väderbeständiga material, säkerställer den långvarig prestanda även under tuffa förhållanden.
Den här väggmonterade slanghållaren rymmer enkelt vanliga trädgårdsslangar och håller dem snyggt förvarade och trasselfria. Installation är enkel med den medföljande monteringsutrustningen, så att sätta upp den är en snabb grej.
Dess eleganta design passar perfekt i vilken utomhusmiljö som helst, medan den robusta konstruktionen håller din slang på plats och gör det enkelt att veva in och ut. Perfekt för att hålla trädgården i ordning, omvandlar den röran till bekvämlighet med enastående hantverk.
| varumärke | Cellfast |
| Modell | CF55-993 |
| Primära färger | grå |
| Diepte van het product kan informeel vertaald worden naar het Zweeds als: "Produktets djup". | 18,1 cm |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 15,9 cm |
| Bredden på produkten | 24,1 cm |
| Vikt Produkt | 198 g |
| Typ montage | Hängande |
| Maximal slanglängd | Sure! Here is the translation to Swedish:30 min |
| Minsta slanglängd | 25 m |
| Material | PP (polypropen) |