
Dessa Set Met Nylon Kabelbinders är utformade för effektivitet och mäter 4,6 x 120 mm i en fräsch vit färg. Varje paket innehåller 100 stycken, perfekt för olika organiseringsuppgifter.
Tillverkade av hållbar nylon ger de här buntbanden imponerande dragstyrka och flexibilitet, vilket gör dem perfekta för att säkra sladdar, slangar och kablar hårt utan att skada dem. De släta, rundade kanterna förhindrar att saker fastnar, och den självförslutande designen gör installationen enkel och ger ett starkt, säkert grepp.
Oavsett om du städar hemmakontoret eller organiserar ljusslingorna för utomhusdekorationer, så fixar dessa buntband jobbet enkelt och effektivt. De ger hållbar prestanda oavsett hur du använder dem.
| varumärke | Perel |
| Modell | ECTW120 |
| Primära färger | Vit |
| Hoogte van het product in het Zweeds is: Höjden på produkten. | 120 mm |
| Bredden på produkten | 4,6 mm |
| Vikt Produkt | 0,8 g |
| UV-beständig | Ja |
| Maximale belasting | 23 kg |
| Bekräftelser | Nej |
| Kabelklämma/ring/tråd typ | Kabelband |
| Maximal diameter för buntband | 23,8 mm |
| Material | PA (polyamid) |